Kartonowy domek kolorową kryjówką dla dzieci – Recenzja Portalu Rodzinnego BabyGo

Kartonowy domek kolorową kryjówką dla dzieci

Dzieci uwielbiają kreatywne zabawy, dlatego chcąc sprawić synkowi mnóstwo radości zaopatrzyliśmy go w Domek Kolorowankę od firmy Dreamline. Jest on nie tylko typową kolorowanką, ale również domkiem do którego można się schować.

 

Złożenie domku jest bardzo intuicyjne, nie mniej jednak młodsze dzieci będą potrzebowały pomocy rodziców z wielką ekscytacją czekając co może powstać z kartonowych elementów.

 

Tektura, z której jest zrobiony jest domek jest bardzo mocna, a sama konstrukcja po złożeniu solidna, dzięki czemu chatka nie przewraca się w trakcie malowania. Wszystkie końce są zaokrąglone, dzięki czemu my, nie musieliśmy się martwić, że naszemu dziecku stanie się krzywda.

Dodatkowym atutem domku jest to, że posiada okna i drzwi, które w trakcie zabawy można otwierać i zamykać, niby nic, ale dla dwulatka to wspaniała atrakcja!

 

Kolorowanie domku to doskonała zabawa, zwłaszcza, kiedy malujemy takie wspaniałe obrazki jakie są na tej kartonowej zabawce.

Malowanie pochłaniało naszego synka na bardzo długo, a my często przyłączaliśmy się, opowiadając o tym, co malujemy czy jakie zwierzątka można odnaleźć na domku, dzięki czemu synek mógł rozwijać swoja wyobraźnię.

Do pomalowania użyliśmy farbek i flamastrów, ale oczywiście można użyć do tego również kredek, krepy, plasteliny, czego tylko twórcza wyobraźnia zapragnie. Tektura jest bardzo mocna dlatego nawet przy użyciu farbek akrylowych z naszą chatką nic się nie działo.

Dekorowanie było zdecydowanie kreatywną zabawą, która rozwijała manualne zdolności synka i dała mu ogrom radości oraz pozwoliła na realizacje twórczych fantazji.

Domek jest sporych rozmiarów (jego wymiary to 99x68x78). Dzieci bez problemu mogą bawić się w jego wnętrzu, co sprawiło naszemu synkowi dodatkową radość, a domek stał się miejscem kryjówki. Dzięki temu możecie mieć pewność, że po pomalowaniu domku zabawa się nie skończy, a wręcz można uznać, że dopiero się rozpocznie 🙂

Ten domek to naprawdę rewelacyjna zabawa, a do tego ekologiczna!

 

Warto również dodać, sklep Dreamline, pomimo iż funkcjonuje od niedawna działa na najwyższym poziomie. Obsługa jest szybka i profesjonalna, a nasz domek był jak najbardziej zgodny z opisem, który znaleźliśmy na stronie internetowej.

 

Dreamline

DREAMLINE

WWW: https://dreamline.com.pl/

E-mail: sklep@dreamline.com.pl